E Mërkurë, 07.17.2024, 04:58pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
JUVENTUS DHE BARCELONA NË FINALEN EVROPIANE

E Enjte, 05.14.2015, 08:32am
JUVENTUSI MPOSHT REALIN

E Mërkurë, 05.06.2015, 08:28am

PIRLO - LARGOHEM NGA JUVE NËSE E FITOJMË LIGËN E KAMPIONËVE

E Hënë, 05.04.2015, 10:59am

BAYERN MÃœNCHEN - LEWANDOSKI GATI PËR BARCELONËN

E Hënë, 05.04.2015, 09:13am

MAYWETHER NUK SHFRONËZOHET - MPOSHT PACQUINON

E Djelë, 05.03.2015, 08:31am

KOSOVA PRANOHET NË FEDERATËN NDËRKOMBËTARE TË ATLETIKËS

E Mërkurë, 04.15.2015, 02:43pm

CHAMPIONS - SOT LUHEN PSCG-BARÇA DHE PORTO-BAYERN

E Mërkurë, 04.15.2015, 02:24pm

NBA - REZULTATET E KAMPIONATIT AMERIKANOVERIOR TË BASKETBOLLIT

E Premte, 04.10.2015, 09:04am

KUPA E ITALISË - JUVENTUS NË FINALE, FITON 3-0 NDAJ FIORENTINËS

E Mërkurë, 04.08.2015, 07:31am

TENNIS - SERENA WILLIAMS FITON NË MIAMI
Për numrin 1 të botës është titulli i 66të në karrierë

E Djelë, 04.05.2015, 06:47pm

Voal - Serena Williams e ka fituar për të tetën herë turneun e Maiemit, duke mundur në finale 6-2 6-0, në 56',
  » BRITANIA PA ASNJË EKIP NË RIO DE ZHANEIRO
  » France Football - MESSI, FUTBOLLISTI MË I PASUR NË BOTË
  » 2-1, JA SI E MUNDI BARCELONA REAL MADRIDIN
  » GJERMANIA E FTON MUSTAFIN
  » BAYERN MÃœNICH DHE PSG NË ÇEREKFINALE
  » KOSOVA DORËZOI ZYRTARISHT KËRKESËN PËR PRANIM NË UEFA
  » TAULANT XHAKA PO JETON ËNDRRËN
  » FIFA I KËRKON IRANIT QË TË LEJOJË GRATË NË STADIUME
  » PAKISTANI SIGURON FITOREN E PARË NË KAMPIONATIN E KRIKETIT
  » MANCINI KONFIRMOI - SHAQIRI TITULLAR 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]