E Premte, 05.24.2024, 05:45am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
XHULI SPAHIU SHPALOS POTRETIN E HUMANISTES DHE VEPRIMTARES BEHIDE HASANI
Fotoreportazh nga ASLLAN DIBRANI

E Premte, 08.15.2014, 06:17pm

U NDA NGA JETA AKTORJA LEGJENDARE LAUREN BACALL

E Premte, 08.15.2014, 05:58pm

SHBA - GAZETARËT DHE RUAJTJA E FSHEHTËSISË SË BURIMEVE

E Premte, 08.15.2014, 05:52pm

EPIDEMIA E EBOLËS MË E PËRHAPUR SE MENDOHEJ

E Premte, 08.15.2014, 05:48pm

AUTORITETET NË FERGUSON PUBLIKOJNË EMRIN E POLICIT QË VRAU ADOLESHENTIN

E Premte, 08.15.2014, 05:43pm

HALIL MATOSHI - BARRIKADAT NË MITROICË MË TË RREZIKSHME SE EKSTREMIZMI FETAR

E Premte, 08.15.2014, 05:35pm

STABILITETI QË VJEN NGA LARGIMI I FULLANIT - Rreth takimit të Ambasadorit Amerikan me Guvernatorin
Nga RUDINA SESERI

E Premte, 08.15.2014, 04:24pm
Duke rrezikuar së qeni një zë më shumë në një humnerë ku zërat që shkruajnë e flasin për drejtësi humbasin e nuk dëgjohen, po ndaj disa
ERMELINDA MEKSI KËRKOI SHKARKIMIN - KËSHILLI MBIKQYRËS MBRON FULLANIN

E Premte, 08.15.2014, 04:11pm

Deutshe Welle - VJEDHJA E BANKËS SË SHQIPËRISË FLET PËR MËNYRËN SI MENAXHOHET INSTITUCIONI

E Premte, 08.15.2014, 04:00pm

PETICIONI NDAJ FULLANIT, SMS KËRCËNUESE NDAJ AJTANGA LUBONJËS - POLICIA IDENTIFIKON AUTORIN

E Premte, 08.15.2014, 03:50pm

  » 'ZVICRA E PESTË' TAKOHET NË BADEN - NË KONGRESIN NUMËR 92
  » MIGJENI, VETVRASJA E TRUMCAKUTEsé nga MOIKOM ZEQO
  » GJYKATA SPECIALE E KOSOVËS DO TË KALOJË NË DUART E KËSHILLIT TË SIGURIMIT
  » KOSTUMET TONA KOMBTARE DHE QENDRESA E TYNE!Nga FRITZ RADOVANI
  » VJEDHJA E BANKËS SË SHQIPËRISË - PROKURORIA FTON PËR BASHKËPUNIM DY TË ARRESTUAR
  » ZOTI AMBASADOR ARVIZU, NUK JAM NË NJË MENDJE ME JU...Mr. AMBASADOR ARVIZU, I'M NOT IN A MIND WITH YOUNga KOLEC TRABOINI
  » A DUHET TË ZBATOHET DËNIMI ME BURGIM TË PËRJETSHËM APO DËNIMI ME VDEKJE PËR KRIMINELËTVështrim nga SKËNDER MULLIQI
  » HETOHET KREU I BASHKËSISË ISLAME TË KOSOVËS
  » KOSOVË - PRITET FUNKSIONALIZIMI I FONDIT GARANTUES PËR KREDI
  » KËSHILLI MBIKQYRËS I BSH MBËSHTET FULLANIN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]