E Mërkurë, 06.12.2024, 04:10pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
TËRNAVA - NUK MUND TË KETË ASGJË MBI INTERESIN KOMBËTAR DHE INTERESIN E KOSOVËS
Kryetari i Bashkësisë Islame i tha Zërit të Amerikës se mbështrt çdo veprim kundër ekstremizmit dhe terrorizimit

E Premte, 08.15.2014, 06:22am

TË RINJTË NË MAQEDONI PERSPEKIVËN E SHOHIN NË MËRGIM

E Enjte, 08.14.2014, 06:47am

NUMRI IMEI DHE QIMJA NË TRA
Nga FATOS LUBONJA

E Enjte, 08.14.2014, 06:40am

SHKRUHET 'KLAN' - LEXOHET 'HAJN'
Nga ARTUR ÇANI

E Enjte, 08.14.2014, 06:33am
Dy Shqipëri të ndara dhe që s’komunikojnë midis tyre. Shqipëria e kastave dhe e klaneve dhe ajo e shqiptarëve që e sigurojnë jetën


VJEDHJA E THSARIT, DOSJA E PLOTË PËR ÇOLLAKUN - RREZIKON DERI 7 VJET BURG

E Enjte, 08.14.2014, 06:28am
TIRANE-Ish-drejtori i Departamentit të Emisionit në Thesarin e Shtetit, Dorian Çollaku rrezikon deri në 7 vjet burg për shpërdorim detyre. 34-vjeçari u la në burg si bashkëpërgjegjës në skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekëve në Bankën e Shqipërisë. Sipas prokurorisë, Çollaku është përgjegjës për mosnxjerrjen e shumë akteve që do të rregullonin funksionimin e departamentit që ai drejtonte. Duke qenë se “ka rrezik ikje”, gjykata vlerësoi ta linte atë në “arrest me burg”. “GSH” po boton sot dosjen e plotë të prokurorisë që la në qeli Çollakun
FAMILJA E PISTËS I SHKRUAN THACIT - KËRKON DREJTËSI

E Enjte, 08.14.2014, 06:22am

EDHE NJË PRESION TJETËR KUNDËR SHQIPTARËVE NËN MALIN E ZI
Nga FRANK SHKRELI

E Enjte, 08.14.2014, 05:33am
Problemet e shqiptarëve nën Mal të Zi njihen tanimë mirë nga të gjithë, mbrenda dhe jashtë trojeve shqiptare. Madje edhe ndërkombëtarët


MAQEDONI - NDASITË ETNIKE, EVIDENTE EDHE 13 VJET PAS MARRËVESHJES SË OHRIT

E Mërkurë, 08.13.2014, 08:15pm
Sekretariati për Implementimin e Marrëveshjes së Ohrit me rastin e 13-vjetorit të nënshkrimit të dokumentit paqësor, ka organizuar një tribunë, në të cilën kundrejt pjesëmarrjes së ministrave të BDI-së, ekspertëve dhe nënshkruesve të këtij dokumenti, si dhe diplomatë, kanë munguar aktorët kryesorë, kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, dhe lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, ish-përfaqësues politik i UÇK-së
NDASI ETNIKE - EVIDENTE EDHE 13 VJET PAS

E Mërkurë, 08.13.2014, 08:00pm

Histori - Çfarë ka ndodhur më 13 gusht?

E Mërkurë, 08.13.2014, 07:51pm

  » Histori: Çfarë ka ndodhur më 12 gusht?
  » KOSOVË - PRITET VENDIMI I GJYKATËS PËR 40 TË ARRESTUARIT PËR TERRORIZËM
  » RIPUSHTIMI DHE QËNDRESA NUK KANË MARRË ENDE FUND!Nga SULEJMAN GJANA, kryetar i PLL
  » DOLI U GUCISË - KARTOLINË URIMI PAPËS PARA VIZITËS NË SHQIPËRINga RAMIZ LUSHAJ
  » NDIKIMI I KRIZËS POLITIKE TË KOSOVËS NË PROCESET E SERBISË
  » JETA PA LUKS E FAN NOLIT NË RRUGËN 'BLAGDEN'
  » GËZIM ALPION - NGA EKSODI I TRURIT GODITEN RËNDË POLITIKA, EKONOMIA, ARTET (Intervistë)
  » KOSOVË - PRITEN SË PAKU EDHE 20 ARRESTIME
  » GJERMANIA NUK LËSHON PE - KOSOVA DO TË JETË NË OKB
  » ISHUJT SOLOMONE E NJOHIN KOSOVËN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]